Programdiety.pl łączy wiele elementów zdrowego stylu życia. Jesteśmy ogromnymi fanami zdrowej żywności, lokalnych przedsiębiorców i doskonałych restauracji. Chcielibyśmy dać możliwość dotarcia Twoim usługom do szerokiego grona odbiorców, ponieważ jesteśmy portalem bezpłatnym i działamy na terenie całego kraju.

Jesteś zainteresowany współpracą z programdiety.pl?

Chcesz, aby Twój produkt/lokal/usługa znalazł się na naszym portalu i dotarł do setek ludzi w całej Polsce? Uważasz, że jest wyjątkowy, świetnej jakości, z odpowiednim składem?

Zapoznaj się z naszą ofertą i koniecznie skontaktuj się z nami pod adresem mailowym reklamodawcy@programdiety.pl , a przedstawimy Ci indywidualną ofertę dla Twojej firmy!

Nasza oferta składa się na takie elementy, jak:

  • Reklama danego produktu, usługi lub lokalu – nasi dietetycy dokładnie przeanalizują Twój produkt, opiszą go oraz zarekomendują na naszym portalu. Użytkownicy zawsze będą mogli skorzystać z niego w swoich jadłospisach, w momencie pilnego wyjazdu lub jeśli będą mieli ochotę na miejscowy przysmak. Cenimy sobie jakość, czas przygotowania i przede wszystkim odpowiedni, jak najprostszy skład. Dodatkowo zarekomendujemy Twoją firmę w mediach społecznościowych.
  • Dzięki nam dotrzesz do szerokiej grupy konsumentów i odbiorców – portal jest darmowy, co uważamy za swój największy atut – pomagamy ogromnej ilości użytkowników, którzy nie mają możliwości konsultacji ze specjalistą. Dodatkowo jesteśmy portalem ogólnopolskim, stąd też możliwość dotarcia do każdego zakątka naszego kraju.
  • Wzmocnimy wizerunek Twojej firmy, ponieważ portal jest pod nadzorem specjalistów z dziedziny dietetyki – zatrudniamy dietetyków wyłącznie z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami, które starannie sprawdzamy. Dzięki nam zyskasz zaufanie i gwarancję, że produkt będzie oceniony obiektywnie, zgodnie ze sztuką żywienia człowieka zdrowego.
  • Zwiększymy sprzedaż Twojego produktu lub usługi, pozyskasz klientów z całego kraju.

 

 


Partnerzy BR