• FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Dziękujemy za mnóstwo pozytywnych wiadomości! Specjalnie dla Was stworzyliśmy FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania, dotyczące rejestracji, poszczególnych zakładek oraz Waszych wątpliwości. Śmiało, zajrzyj, a jeśli nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi - skontaktuj się z nami.
  Zobacz szczegóły o: FAQ - najczęściej zadawane pytania
 • Rejestracja

  Programdiety to kompletny program, dzięki któremu stworzysz plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb, preferencji kulinarnych, a nawet... produktów dostępnych w Twoim domu! Wystarczy tylko, że wpiszesz adres e-mail, uzupełnisz krótką ankietę i gotowe :) możesz w pełni korzystać z zasobów serwisu zupełnie za darmo.
  Zobacz szczegóły o: Rejestracja
 • Twoja dieta

  Twoja dieta to miejsce, w którym widzisz swój plan żywieniowy, możesz nim zarządzać tak, aby jeszcze lepiej dopasować go do Twoich indywidualnych potrzeb i aktywności.
  Zobacz szczegóły o: Twoja dieta
 • Twoje konto

  Wszystkie informacje, które uzupełniałeś/uzupełniałaś podczas rejestracji oraz ustawienia znajdują się w zakładce Twoje konto.
  Zobacz szczegóły o: Twoje konto
 • Przepisy na co dzień

  Za każdym posiłkiem kryje się skrupulatnie tworzony przepis – bez względu na to, czy jesteśmy mistrzami domowej kuchni czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z kulinariami. W przepisach na co dzień znajdziesz pyszne i proste przepisy, które wykorzystasz do swojego codziennego jadłospisu!
  Zobacz szczegóły o: Przepisy na co dzień
 • Przepisy okazjonalne

  Przepisy okazjonalne są dedykowane osobom, które lubią wyzwania w kuchni, pragną przygotować coś niebanalnego, mają czas i chęci, aby stworzyć posiłek niczym prawdziwy szef kuchni. Chcesz odmiany od klasycznych dań, które do tej pory robiłeś/robiłaś? Masz ochotę na odskocznię od rutyny? To przepisy okazjonalne są stworzone właśnie dla Ciebie.
  Zobacz szczegóły o: Przepisy okazjonalne
 • Lista zakupów

  Znasz to uczucie, kiedy wpadasz do sklepu, na głodniaka kupujesz wszystko jak leci, a potem w domu okazuje się, że konto bankowe niemal puste, a połowa produktów jest niepotrzebna? Warto każde wyjście do sklepu skrupulatnie zaplanować poprzez... stworzenie listy zakupowej. My robimy to za Ciebie! Lista zakupowa będzie dostosowana do Twojej diety, a dodatkowo... możesz dodać inne artykuły, które są niezbędne w Twoim domu :)
  Zobacz szczegóły o: Lista zakupów
 • Pakiet Premium

  Serwis programdiety jest w pełni funkcjonalny w wersji bezpłatnej jeśli jednak chciałbyś w kompleksowy sposób zadbać o zdrowie i prawidłowe nawyki żywieniowe całej rodziny oraz korzystać z rozszerzonych funkcji serwisu, to mamy dla Ciebie ofertę Pakietu Premium.
  Zobacz szczegóły o: Pakiet Premium
 • Konto rodzinne

  Naszą receptą na zdrowie są prawidłowe nawyki żywieniowe całej rodziny - stworzyliśmy możliwość połączenia kont wielu użytkowników, dzięki czemu uzyskasz dopasowany jadłospis dla wszystkich najbliższych domowników.
  Zobacz szczegóły o: Konto rodzinne
 • Spiżarnia

  Zapraszamy Cię do skorzystania z funkcji Spiżarni, do której uzyskasz dostęp w ramach pakietu Premium. Jeśli jest Ci bliska idea Zero Waste, chcesz żyć ekologicznie, lubisz wiedzieć, jakie produkty (żywnościowe, kosmetyczne, środki czystości) masz jeszcze w domu albo których termin przydatności się zbliża – to z pewnością skorzystasz z dobrodziejstw Spiżarni.
  Zobacz szczegóły o: Spiżarnia

Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR