Gotowe i zdrowe, bloczek tekstowy

Gotowe i zdrowe to pomoc w codziennej gonitwie, nawale obowiązków. Brak czasu generuje stres i przedkładanie istotnych spraw nad naglące. W konsekwencji przygotowanie smacznych, zdrowych przekąsek i dań zastępujemy kupnem szybkich, łatwo dostępnych, nie zawsze zdrowych posiłków. Dzięki serwisowi programdiety, zdrowe odżywianie nie wymaga już poświęcenia czasu na czytanie etykiet, a jedynie podjęcia kluczowych decyzji... co zamówić? Nasi dietetycy uważnie sprawdzają skład gotowych dań i przekąsek, żeby przy zastosowaniu odpowiednich filtrów można było wybrać pełnowartościowe gotowe produkty, dostosowane do Twoich potrzeb. 

Szybkie jedzenie nie musi być ani nudne, ani bez smaku czy wartości odżywczych. Wręcz przeciwnie - dzisiejsze techniki suszenia, mrożenia czy pasteryzacji produktów, pozwalają na zamknięcie potraw w słoikach, kartonikach, puszkach i ich dystrybucję bez narażenia na utratę wartości odżywczych czy aromatu. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na gotową kolację, czy śniadanie, kuchnię podkarpacką, czy azjatycką w naszym serwisie możesz dowolnie próbować produktów i smaków. W jaki sposób? Wystarczy, że w zakładce Gotowe i zdrowe wybierzesz i zamówisz te, które Cię interesują i zachęcają. Opcji wyboru jest wiele, ale przecież masz czas na podjęcie decyzji, która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej interesująca, a którą zasmakujesz w drugiej kolejności.

Krótko o pasteryzowaniu produktów. Czy gotowe posiłki są zdrowe?

Pasteryzacja to inaczej proces obróbki termicznej, który ma na celu konserwację produktów oraz eliminację enzymów i mikroorganizmów. Dzięki pasteryzowaniu wyrobów możliwe jest ich przechowywanie przez dłuższy czas, bez dodawania do składu szkodliwych dla zdrowia konserwantów chemicznych. Zdrowe i pyszne potrawy, pasty, zupy, sosy, gotowe dania obiadowe do podgrzania, posiłki i przekąski, których smakiem i aromatem możesz się cieszyć przez dłuższy czas.
Połączenie zdrowia i smaku to priorytetowy cel każdej potrawy i każdego produktu. Niezależnie czy szukasz pojedynczych artykułów czy gotowych dań obiadowych w słoikach, zawsze stawiamy zdrowie na talerzu na pierwszym miejscu. Współpracujemy z najlepszymi, najbardziej wiarygodnymi producentami żywności, którzy bazując na wieloletnim doświadczeniu wiedzą, jak komponować smaki, korzystać z natury i dostarczać pozytywnych doznań kulinarnych. Polecani przez nas producenci zabiorą Cię w smakowe podróże - te małe i te duże :) - od specjałów kuchni polskiej, po egzotyczne wycieczki kulinarne, od przepisów tradycyjnych po te nowoczesne, nieznane. Szybkie dania w słoikach bez zbędnych konserwantów łączy jedno – bukiety smaków i zapachów tak intensywnie pysznych, że nie sposób się im oprzeć.

Jak jeść na diecie? Gotować czy korzystać z gotowych dań?


Na te pytania odpowiadamy - możesz to połączyć! Skomponuj swoje menu, skorzystaj z naszych przepisów, jak i gotowych posiłków. W naszym serwisie dajemy możliwość zastosowania gotowych dań w dowolnym posiłku: śniadaniu, przekąsce, obiedzie, podwieczorku, kolacji czy w dodatkowym posiłku dla Mamy. Jedno jest pewne, niezależnie co wybierasz - nie wybierasz pomiędzy mniejszym złem, a jedynie czasem, który chcesz poświęcić na przygotowanie jedzenia. Czas, który jest dziś na wagę złota, możesz zaoszczędzić, korzystając ze zdrowych wyrobów, np. cateringu dietetycznego czy gotowych dań w puszkach. Jesteś pasjonatem gotowania? Zaczerpnij inspirację z gotowych posiłków, smakuj, eksperymentuj i wprowadzaj nowości do swojej kuchni!

Które gotowe przekąski i dania polecamy?

Na stronie Gotowe i zdrowe znajdziesz tylko sprawdzone produkty, ze składników najwyższej jakości. Wybór producenta zdrowych dań gotowych należy więc do Ciebie. Każdy z nich ma autorski przepis na swoje wyroby, to co zaczaruje jednego konsumenta, drugiemu może nie przypaść do gustu. Tak więc testuj, próbuj i wybieraj te, którzy pasują Ci kompozycją składników i przypraw. Często może się zdarzyć, że gotowe dania będą opcją ratunkową dla zmęczenia, choroby, niespodziewanych wydarzeń czy zwykłego lenistwa, dlatego zawsze warto trzymać w spiżarni smaczny, gotowy i zdrowy pakiet ratunkowy :)

Pasta orzechowa kremowa, NUTURA

Pasta orzechowa kremowa, NUTURA

Opis

Produkt powstaje poprzez zmielenie starannie wyselekcjonowanych argentyńskich orzechów arachidowych. Kremową pastę orzechową zaleca się osobom prowadzącym zdrowy styl życia, stosującym dietę opartą na naturalnych produktach. Orzechy arachidowe charakteryzują się wysoką zawartością witaminy B3, czyli niacyny wspomagającej prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Witamina B3 uspokaja, łagodzi stres i pomaga osobom mającym problemy z zasypianiem.

Tu kupisz


gotowe i zdrowe BR

Partnerzy BR