• Przetwory

  Sztuka kulinarna to umiejętność przygotowania smacznych, pożywnych i estetycznych posiłków. Jedni lubią doszukiwać się nowych smakowych doznań, inni nie odnajdują się w kuchennej spontaniczności i preferują gotowanie zgodnie z przepisem, odhaczając kolejne podpunkty. Poprzez zakładkę Przetwory chcemy przybliżyć Ci tę subtelną sztukę kulinarną – dzięki naszym radom gotowanie i przygotowanie posiłków będzie prostsze i przyjemniejsze!
  Zobacz szczegóły o: Przetwory
 • Notatki/Kalendarz

  Kalendarz i notatki to idealna opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają mieć posegregowany i zaplanowany harmonogram dnia/tygodnia/miesiąca, a także chcą sprawować jeszcze lepszą kontrolę nad własnym jadłospisem.
  Zobacz szczegóły o: Notatki/Kalendarz
 • Regionalia

  Regionalna kuchnia to doskonała kuchnia – a promowanie jej uważamy za swój obowiązek. Dlatego też dajemy możliwość reklamowania lokalnych produktów, miejscowych przedsiębiorców i lokali gastronomicznych, aby każdy, kto do nas trafi, mógł skorzystać z prostej wyszukiwarki i skosztować swojskich wyrobów w swojej najbliższej okolicy lub podczas wyjazdów.
  Zobacz szczegóły o: Regionalia
 • Partnerzy

  Jesteś dietetykiem lub lekarzem i zajmujesz się indywidualnym poradnictwem żywieniowym? Szukasz odpowiedniego specjalisty w swoim regionie, który zajmie się Twoim jadłospisem? Programdiety to wyjątkowe narzędzie, które pozwoli Ci prowadzić swoich podopiecznych w profesjonalny sposób, stworzy możliwość skutecznej reklamy Twoich usług czy pomoże Ci znaleźć autorytet, który zaopiekuje się Twoją osobą. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty dla Partnerów.
  Zobacz szczegóły o: Partnerzy
 • Austeria

  Prowadzisz restaurację, hotel, bar? A może planujesz wyjazd i martwisz się o swoją dietę? Koniecznie zajrzyj do zakładki Austeria – programdiety.pl podejmuje współpracę z wieloma lokalami gastronomicznymi, aby wspierać rodzime działalności oraz dbać o realizację Twojego planu żywieniowego.
  Zobacz szczegóły o: Austeria
 • Gotowe i zdrowe

  Znasz to uczucie, kiedy cały dzień przepłynął przez palce, a Ty jesteś zbyt zmęczony/zmęczona, żeby gotować posiłki na kolejny dzień? A może jako producent masz produkt godny uwagi i chcesz, aby znalazł się on na portalu? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w natłoku obowiązków każdemu zdarza się kupić „coś na szybko”. Warto jednak zadbać, aby to „szybko” było jednocześnie połączone ze „zdrowo”.
  Zobacz szczegóły o: Gotowe i zdrowe
 • Apteka z natury

  Apteka z natury to ogrom wartościowej wiedzy na temat prozdrowotnych właściwości różnych produktów pochodzenia naturalnego. Zależy nam byś poznał moc, jaka drzemie w naturze. Na nasze zdrowie składa się wiele czynników, a my pokażemy Ci oryginalne, bezpieczne metody wspierania Twojego organizmu.
  Zobacz szczegóły o: Apteka z natury
 • Wiedza

  Chcesz poznać najnowsze rekomendacje ekspertów, zapoznać się z ciekawymi badaniami naukowymi, sprawdzić aktualne zalecenia? Dla wszystkich zainteresowanych informacjami o tematyce dietetycznej i żywieniowej przygotowaliśmy specjalną zakładkę Wiedza, która w dużej mierze zaspokoi Waszą ciekawość oraz rozwieje wątpliwości na temat różnych dietetycznych nowinek.
  Zobacz szczegóły o: Wiedza
 • Akcesoria kuchenne

  W naszych przepisach spotkasz się z różnymi urządzeniami i akcesoriami kuchennymi, które będą pomocne w przygotowaniu posiłków. Koniecznie sprawdź, co przyda się w Twoim codziennym jadłospisie.
  Zobacz szczegóły o: Akcesoria kuchenne

Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR