Pakiet Premium

Pakiet Premium

Troszczymy się o Twoją wygodę i zdrowie całej rodziny – dlatego też w płatnym pakiecie możesz stworzyć plan żywieniowy dla większej liczby osób! Masz także nieograniczoną swobodę w dodawaniu, edytowaniu i podglądaniu diety, korzystaniu z porad kulinarnych i przepisów okazjonalnych. Ponadto uzyskujesz dostęp do SPIŻARNI - miejsca, w którym będziesz sprawować kontrolę nad wszystkimi artykułami żywnościowymi w Twoim domu. Dodatkowe funkcje, które znajdują się w pakiecie indywidualnym to:

  • możliwość wysyłania listy zakupów SMS-em, e-mailem;
  • przepisy z zaznaczonym produktem w spiżarni;
  • dodawanie notatek w kalendarzu;
  • przepisy na przetwory i inne kulinaria;
  • łączenie listy zakupów kilku użytkowników;
  • wykreślanie z listy zakupowej produktów, znajdujących się w spiżarni.

Już dziś aktywuj Pakiet PREMIUM zupełnie BEZPŁATNIE na 30 dni i ciesz się rozszerzonymi funkcjami programdiety! A po 30 dniach możesz wrócić do wersji podstawowej – bez żadnych zobowiązań :)

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PAKIET PREMIUM?

Pakiet płatny z pewnością sprawdzi się u osób, które pragną zmienić nawyki żywieniowe całej rodziny, lubią sprawować kontrolę nad ilością produktów spożywczych w domu, nie chcą marnować żywności (idea Zero Waste), a także kochają nowości kulinarne i żywieniowe. Dzięki pakietowi specjalnemu uzyskasz dostęp do rozszerzonych funkcji programdiety, które będą doskonałym wsparciem w tworzeniu Twojego idealnego planu żywieniowego.

premium kontra darmowa wersja(4).png [123.87 KB]

 


Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR