Spiżarnia

Spiżarnia

SPIŻARNIA to miejsce, dzięki któremu w pełni kontrolujesz, co jeszcze masz w lodówce, szafkach oraz co możesz wykorzystać w najbliższych dniach (ponieważ ma bliski termin przydatności do spożycia). To taki mini domowy stan magazynowy :) W spiżarni możesz dodać wszystkie produkty, które aktualnie masz dostępne w swoim domu. Pamiętaj by podać ich ilość, miejsce przechowywania, a jeśli to jest produkt spożywczy dodaj jeszcze datę przydatności do spożycia.

Spiżarnia - praktyczny sposób na przechowywanie, zapamiętanie i wykorzystanie produktów spożywczych.

Poszczególne produkty możesz odszukać wpisując co najmniej 3 pierwsze litery. Program daje także możliwość wyszukania produktów po terminie przydatności do spożycia (1-2-3 tygodnie).

Wpisane przez Ciebie produkty spożywcze pogrupowane są w kategoriach odpowiadających liście zakupowej, jeśli zachowasz nazewnictwo programdiety (a takie właśnie podpowiada Ci system przy ich wpisywaniu) będzie możliwość łatwego zdjęcia ich z LISTY ZAKUPÓW

Dodany do SPIŻARNI artykuł żywnościowy możesz w każdej chwili edytować:

  1. W tym celu kliknij ikonkę „ołówka na kartce” ołówek na kartce.png [913.00 B](„Edytuj”).
  2. Masz możliwość dodania notatki na temat wybranej pozycji, wpisania ilości danego produktu, miejsca przechowywania oraz terminu przydatności do spożycia.
  3. Kliknij ikonę „dyskietki” dyskietka.png [1,023.00 B], aby zapisać zmiany, które wprowadziłeś/wprowadziłaś, „przekreślonego koła” (anulowanie wprowadzonych zmian) lub iksik.png [626.00 B], aby całkowicie usunąć produkt ze spiżarni.

Ale spiżarnia to nie tylko jedzenie i produkty żywnościowe – spiżarnia to wszystko, co masz w domu i co uznasz, za niezbędne, aby znalazło się na liście! Śmiało możesz dodawać artykuły kosmetyczne, higieniczne, środki czystości i dowolne produkty przemysłowe, pamiętaj by zapisać je w kategorii "Inne".

m 1spiżarnia.jpg [30.24 KB]

Programdiety także poinformuje Cię, jeśli kończy się termin przydatności do spożycia danego artykułu.

m spizarnia - termin przydatnosci do spozycia.jpg [22.61 KB]

Każdy produkt, który chciałbyś/chciałabyś wykorzystać w najbliższych dniach, zarówno taki któremu kończy się termin przydatności jaki i otrzymany w prezencie czy kupiony spontanicznie, możesz dodać do swojego jadłospisu – zaznacz produkt "ptaszkiem" a następnie kliknij  proponowane przepisy.png [4.51 KB], aby wyświetlić recepturę, zawierającą wybrany produkt.

m spizarnia 2.jpg [694.61 KB]


Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR