Lista zakupów

Lista zakupów

Tworzenie listy zakupów to niezwykle ważny element zdrowego stylu życia. W ramach pakietu bezpłatnego otrzymujesz dostęp do listy zakupowej, którą możesz tworzyć i modyfikować w dowolny sposób – edytować niezbędne produkty, ich ilość, usuwać je oraz dopisywać do listy inne, potrzebne w Twoim domu artykuły.

Sprytna lista zakupów na cały tydzień.

Zakupy możesz zaplanować na dowolny przedział czasowy, na dziś i 6 dni w przód. Masz możliwość wyboru liczby posiłków, które mają się pojawić na Twojej liście zakupowej („Posiłki ujęte na liście zakupowej”).

m lista zakupowa 1.jpg [22.61 KB]

Produkty podzielone są na kategorie, dzięki czemu łatwiej jest odnaleźć i zweryfikować ilości poszczególnych składników.

Produkty ujęte w liście zakupowej możesz edytować w dowolnej chwili:

  1. Kliknij ikonkę "ołówka na kartce" ołówek na kartce.png [913.00 B]  ("Edytuj").
  2. Wpisz dowolną, niezbędną dla Ciebie, ilość produktu.
  3. Zapisz zmiany, klikając ikonkę dyskietki dyskietka.png [1,023.00 B] ("Zapisz").

Do listy zakupowej możesz dodać także pozycje, które nie dotyczą Twojej diety. Mogą to być środki chemiczne, kosmetyki, środki higieniczne i inne. Wszystko, o czym musisz pamiętać, a możesz zakupić przy okazji w sklepie. Wystarczy, że w ostatnim wierszu wpiszesz wybrany produkt, jego ilość, przypiszesz do niego kategorię – i gotowe! Produkt już znajduje się na liście :)

Nie musisz robić zakupów na wszystkie dni oraz posiłki, które są w Twoim jadłospisie. Dodatkowo możesz "zdjąć" z listy pojedyncze produkty, których akurat nie potrzebujesz zakupić - wystarczy, że klikniesz iksik.png [626.00 B].

Aby ostatecznie zaakceptować listę zakupową, powinieneś/powinnaś potwierdzić „ptaszkiem” ptaszek2.png [396.00 B] pojedynczo przy każdym produkcie lub całym blokiem.

Uwaga! Gramatura niektórych produktów na liście zakupowej będzie różnić się od tej w przepisach, ponieważ jest powiększona o odpad, którego nie używasz podczas posiłków, np. w gramaturze jabłka uwzględniony jest ogryzek.

W pakiecie PREMIUM możesz zdejmować z listy zakupowej produkty, które są dostępne w SPIŻARNI  (pojedynczo lub cały blok). Zaznacz „ptaszek” ptaszek2.png [396.00 B] i guzik pobierz ze spizarni.png [2.21 KB] , aby to zrobić.

m lista zakupowa szczegóły.jpg [23.70 KB]

Ponadto wersja płatna posiada funkcję umożliwiającą zsynchronizowanie listy zakupowej dla jadłospisów całej rodziny. Wybierz wszystkie zakupy.png [2.62 KB], a na Twojej liście zakupowej zsumują się produkty wszystkich kont rodzinnych.

Pakiet PREMIUM umożliwia także wysłanie listy poprzez e-mail bądź SMS, co ułatwia robienie zakupów.

 


Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR