Twoja dieta

Twoja dieta

To serce Twojego programu dietetycznego – znajdują się tutaj plany żywieniowe przygotowane specjalnie dla Ciebie (dostępne na dziś, 6 dni do przodu i jeden do tyłu). (zobacz film)

Plany żywieniowe możesz modyfikować poprzez zamianę produktów, przy czym widzisz, jak taka zamiana wpłynie na ilość makroskładników w przepisie. Jeśli wstawisz do planu żywieniowego produkty konkretnych producentów, programdiety przeliczy ich gramaturę, dostosowując ją do Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Istnieje również możliwość zamiany przepisów na inne, dostępne w bazie PRZEPISÓW NA CO DZIEŃ lub w GOTOWE I ZDROWE (wersji awaryjnej, gdy poczujesz nagły głód, a niestety brakuje Ci czasu na przygotowanie posiłku).

Jeśli się „pogubisz” w tych „podmianach i zamianach” - nic nie szkodzi - masz guzik przywróć domyślny.png [3.92 KB] i po kłopocie! Zabawę możesz zaczynać od nowa.

Dla bardzo zapracowanych jest guzik POWTARZAJ PRZEPIS - wtedy przepisy z jednego dnia kopiują się na następny. Pozwoli Ci to oszczędzać czas na przygotowanie posiłków, ponieważ możesz je od razu przyrządzić na dwa dni, zmniejszy się także „liczebność” zakupów i pomoże je maksymalnie wykorzystywać. Musisz jednak pamiętać, że w ten sposób ograniczasz różnorodność posiłków, zaburzasz rytm tygodniowy diety, o który dbamy, dobierając odpowiednio jadłospisy.

Możesz też usuwać posiłki, klikając w kółeczko z „ptaszkiem” ptaszek.png [2.09 KB] - wtedy ich wartości nie wliczają się w dzienne zestawienie składników odżywczych oraz historię podsumowującą te składniki w zakładce TWOJE KONTO, a produkty nie pojawiają się w liście zakupów.

m twoja dieta(6).jpg [35.71 KB]

Każdy posiłek jest dokładnie opisany – posiada gramaturę poszczególnych składowych posiłku, sposób wykonania czy czas, potrzebny na przygotowanie. Dodatkowo wyświetla informacje, dotyczące wartości energetycznej oraz wymienników węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych. Możesz także wydrukować przepis, klikając ikonkę "Drukuj" drukuj.png [1,018.00 B].

Ważne! Spożywanie posiłków w zbliżonych do siebie porach jest niezwykle ważne, aby nauczyć organizm odpowiednio gospodarować energią.

twoja dieta 02m.jpg [31.83 KB]

Uwaga! Jeśli zaznaczyłeś/zaznaczyłaś alergeny w zakładce TWOJE KONTO, a programdiety nie znalazł zamiennika, to wymień przepis na inny, dowolny, zgodnie ze swoimi preferencjami smakowymi.

m twoja dieta06.jpg [703.71 KB]

Gorąco zachęcamy do oceny naszych posiłków - pomoże nam to lepiej dopasować się do Twoich smaków!

twoja dieta 03m.jpg [16.15 KB]

Na końcu znajduje się podsumowanie, które opisuje Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz ilość kilokalorii i makroskładników, dostarczonych przez nasze jadłospisy.

twoja dieta 04m.jpg [19.92 KB]


Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR