Konto rodzinne

Konto rodzinne

Programdiety to portal biorący pod uwagę potrzeby całej rodziny – wiemy bowiem, że budowanie dobrych nawyków żywieniowych jest kluczem do zachowania zdrowia każdego z nas! Ta idea przyświecała nam, kiedy tworzyliśmy możliwość łączenia kont różnych użytkowników. Dzięki temu jadłospis wszystkich domowników będzie pod Twoją kontrolą – łącznie ze wszystkimi żywieniowymi modyfikacjami i listą na zakupy.

KONTO RODZINNE jest dostępne w wersji rozszerzonej – już dziś możesz aktywować wersję PREMIUM zupełnie BEZPŁATNIE na 30 dni. Dzięki temu Masz możliwość zaprosić członka rodziny, który posiada już swoje konto w serwisie programdiety lub stworzyć nowe konto bliskiej osobie (KLIKNIJ).

Pamiętaj! Każdorazowo zaproszona osoba musi potwierdzić swoją obecność w serwisie, klikając w wysłany na adres e-mail link. Aby zarządzać kontami najbliższych osób wejdź na stronie Twoje konto w zakładce Ustawienia, przejdź do informacji dotyczących konta członka rodziny, kliknij na ikonę "samolociku" samolocik.png [1.14 KB] po prawej stronie.

Dodatkowo, wykupując pakiet PREMIUM, uzyskasz dostęp do rozszerzonych funkcji serwisu – przepisów okazjonalnych, spiżarni czy kalendarza (KLIKNIJ).

Testuj, gotuj, baw się razem z całą rodziną – na zdrowie!

konto rodzinne.png [140.50 KB]


Apteka z natury BR

Austeria BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR