• Czarnuszka siewna

  Lecznicze właściwości czarnuszki znane są już od dawna, ale w ostatnich latach czarnuszka przeżywa prawdziwy renesans wykorzystania w kuchni i nie tylko. Zwłaszcza dużą popularnością cieszy się olej z czarnuszki, który zaleca się w okresie zwiększonej podatności na infekcje.
  Zobacz szczegóły o: Czarnuszka siewna
 • Kawa

  Kawa przez wzgląd na intensywny smak i aromat oraz stymulujące działanie na układ nerwowy jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Czy jest zdrowa? Jaki ma wpływ na organizm człowieka? Jakie ma kawa właściwości?
  Zobacz szczegóły o: Kawa
 • Morwa biała

  Morwa biała, (Morus alba) owoce tego drzewa raczej nie są produktem popularnym i rzadko można je spotkać w sprzedaży. Warto jednak poszukać ich latem, bo morwa ma cenne właściwości prozdrowotne, stanowi bogate źródło substancji wspomagających zdrowie i na dodatek jest smaczna.
  Zobacz szczegóły o: Morwa biała
 • Czosnek

  Zdecydowanie czosnek (Allium L.) jest jednym z najzdrowszych produktów, jakie spotkamy w naszych sklepach. To niepozorne warzywo kryje w sobie moc, którą docenia się już od tysięcy lat. I chociaż jego smak jest dość ostry i charakterystyczny, to jednak jego obecność w naszej kuchni powinna być dla większości obowiązkowa, zwłaszcza w sezonach zwiększonej zachorowalności i przeziębień. Poznaj, jakie ma czosnek właściwości!
  Zobacz szczegóły o: Czosnek
 • Awokado

  Jeszcze kilka lat temu awokado, zwane także smaczliwką wdzięczną (Persea americana) było mało popularnym i trudno dostępnym produktem. Dzisiaj to już doskonale znany owoc w świecie dietetyki i bardzo doceniany ze względu na swoje walory zarówno smakowe, kulinarne, jak i odżywcze. Awokado właściwe zaliczamy do grupy tzw. superfoods, czyli produktów, które wyróżniają się wyjątkowymi wartościami odżywczymi i są niezwykle cenne dla naszego organizmu.
  Zobacz szczegóły o: Awokado

Apteka z natury BR

gotowe i zdrowe BR

Regionalia BR

Partnerzy BR